• Daelyn van de Berg pupil van de week VVAK VR1 - FC Klazienaveen VR1

  6 apr 2023 Beheerder
 • Daelyn is een fanatieke voetbalster. Ze speelt in de jo9-1. Ze heeft een gezellig team waar zij de spits vertegenwoordigd samen met Duuk. Het leukste van de training vind ze het partijtje op het eind.
  Daelyn is 8 jaar oud en zit in groep 5 van OBS de Bosrand. Haar favoriete vak op school is spelling.
  Regelmatig komt ze kijken bij VVAK-1 zowel bij de heren als de dames. Haar favoriete speler van VVAK is haar juf Sharon. Later als ze groot is wil Daelyn profvoetballer worden. Ze kijkt ook graag voetbalfilmpjes op youtube. Haar favoriete voetbalclub is Ajax. En haar favoriete speler is Berghuis.
  Andere hobby van haar is ponyrijden. Een keer in de week rijdt ze bij de manege Vogelzang. Haar lievelingsponies daar zijn Tarzan en Sunny. Springen met de ponies vindt ze het leukst om te
  doen.
  Daelyn houdt van patat! Maar met groente doe je haar geen plezier.
  Daelyn veel succes met het nemen van de aftrap zaterdag!