• Pupil van de week:  Bruce Buijs

    Bruce is een enthousiaste  voetballer. In zijn team de jo10 weet hij op veel plekken zijn mannetje te staan. De training sluit hij het liefst af met een potje voetbal onder elkaar. Zijn favoriet voetbalclub is Feyenoord.  En zijn favoriete speler is Berghuis.
    Bruce is 9 jaar oud en zit in groep 5 van CBS de Wegwijzer.  Het leukste op school vind hij de pauzes! Lekker even buiten spelen en rennen met zijn vriendjes. Hij heeft nog geen idee wat hij later wil worden.
    Thuis rijdt hij graag met de golfkar van zijn opa. Maar wel op eigen terrein. aldus Bruce. Bruce vindt pannenkoeken met stroop en kaneel erg lekker om te eten. Van spruitjes houdt hij niet. Bruce kijkt graag naar vlogjes van Jesper en Rik, met glowmovies. Zijn favoriete artiesten zijn;  S10 en rappers Donny en Snelle.

    Succes met het nemen van de aftrap Bruce!