• Pupil van de week: Rutger Klooster

    Rutger is een fanatieke voetballer die goed zijn  team weet te verdedigen. Hij mag ook graag af en toe een keertje keepen voor zijn team de JO-10. De training sluit hij het liefst af met een potje voetbal onder elkaar. Zijn favoriet voetbalclub is AJAX.  En zijn favoriete speler is Frenkie de Jong.
    Rutger is 9 jaar oud en zit in groep 5 van CBS de Wegwijzer.  Het leukste vak vindt hij rekenen!
    Hij weet nog niet wat hij later wil worden. Maar vindt het erg leuk om met zijn vader mee op de vrachtwagen te rijden. Spelen in het zwembad thuis met de duikbril op vindt hij ook erg leuk.  Nu het mooi weer is geworden. Rutger vindt spinazie het lekkerste om te eten.  Daar word hij vast ijzersterk van! Doperwten met wortels vindt hij vies. Op televisie kijkt hij graag naar Pokémon en naar het programma "de landelijke politie eenheid". Ook  is hij  fan van de YouTuber  Joran Bawz.

    Succes met het nemen van de aftrap Rutger!