• VVAK Heren 1

  • Bovenste rij v.l.n.r.:
    Tjeerd Kleine (vlagger), Loeki Hoorn (leider), Erik Sieders en Rolf Drent (trainer)

    Middelste rij v.l.n.r.:
    Danny Kreuze, Dylan Meinen, Maurice Kosters, Remco Kat, Peter van der Vegt, Dyon Bruins, Joran Botter en Jessica van Middelaar (bestuur)

    Onderste rij v.l.n.r.:
    Melvin Benjamins, Vincent Drent, Gerjan Kamphuis, Tim Stille, Robbin Zomer, Remco Benjamins, Mathijs Drent, Marc Padding en Mieke Prins (sponsor)

     

    Afwezig: Roy Schutte (leider), Gerben Mennink

  • Staf

    NaamRolFunctieTelefoon
    Drent, RolfTechnische stafTrainer/coach
    Hoorn, LoekiOverige stafTeammanager
    Prij, BennyOverige stafStandaard functie

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dinsdag- en donderdagavond 19:30-21:00 uur 

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30VVAK 1 - Steenwijker Boys 1Sportpark Het Zandmeer
    6 nov. 14:30Nagele 1 - VVAK 1Sportpark v.v. Nagele
    20 nov. 14:30VVAK 1 - VCG 1Sportpark Het Zandmeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Blokzijl 1 - VVAK 10 - 3
  • Poulestanden VVAK 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Steenwijk 14310124810
    2Nagele 14310105510
    3NKVV 1421111747
    4Alcides 1421110647
    5Steenwijker Boys 1421111927
    6M.S.C. 1420214866
    7Espel 141218805
    8SVBS'77 1412179-25
    9Ens 14112121024
    10VVAK 14112810-24
    11VCG 14013713-61
    12Blokzijl 14004122-210

    Poulestanden VVAK 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tonego 132104047
    2Bargeres 132018716
    3SVN'69 1302124-22
    4VVAK 1301247-31
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Benjamins, MelvinTeamspeler
    Benjamins, RemcoTeamspeler
    Botter, JoranTeamspeler
    Drent, MathijsTeamspeler
    Kamphuis, GerjanTeamspeler
    Kat, RemcoTeamspeler
    Kreuze, DannyTeamspeler
    Mennink, GerbenTeamspeler
    Padding, MarcTeamspeler
    Sieders, ErikTeamspeler
    Vegt, Peter v.d.TeamspelerVerdediger
    Zomer, RobbinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VVAK 1

    VS

    Steenwijker Boys 1

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark Het Zandmeer veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VVAK 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Het eerste elftal wordt gesponsord door Flexibel Transport en Opleidingen BV. 

    Op zoek naar een uitdagende baan in de transportsector? Dan ben je bij Flexibel Transport en Opleidingen BV aan het juiste adres. Wekelijks vind je bij hun een ruime selectie aan vacatures bij verschillende bedrijven. Sinds 2014 verbinden ze enthousiaste werkzoekenden met mooie banen in de transport sector. Ze kennen de markt als geen ander en gaan altijd op zoek naar de beste oplossingen voor zowel werknemer als werkgever. Hiernaast bieden ze ook verschillende opleidingen en cursussen aan zoals code 95, EHBO en BHV.