• VVAK Heren 2

  • Bovenste rij v.l.n.r.
    Dennis Overgaauw, Mark Scholing

    Middelste rij v.l.n.r.
    Ronald Hartman (sponsor), Jeroen Berends, Kevin Veenstra, Gerd Vos, Jelle Colenbrander, Benny Prij (bestuur) 

    Onderste rij v.l.n.r.
    Martijn Jassies, Martin Overgaauw, Raymond Moes, Rutger Fransen, Deon Smits, Anton Pol, Roy Scholing, Erwin Jonker

    Op de foto ontbreken: Michel Moes en Jordy Benjamins

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Prij, BennyTechnische stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Maandag- en donderdagavond 19:30-21:00 uur

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:30d' Olde Veste'54 5 - VVAK 2Sportpark Olde Veste
    18 dec. 14:30SVN'69 2 - VVAK 2Sportpark De Tussenboerslanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.VVAK 2 - Ruinerwold 1 za.3 - 1
    27 nov.FC Meppel 4 - VVAK 24 - 1
  • Poulestanden VVAK 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut 5971131161522
    2Alcides 21070334211321
    3ZZVV 3961231201119
    4d' Olde Veste'54 5960332191318
    5De Weide 51052332221017
    6SVN'69 2851230201016
    7Ruinerwold 1 za.105052528-315
    8HZVV 8104153332113
    9Pesse 2102172542-177
    10VVAK 282061229-176
    11FC Meppel 4101182043-234
    12SC Rouveen 570251225-132

    Poulestanden VVAK 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVAK 211002113
    2NKVV 2100112-10

    Poulestanden VVAK 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVBO 21100100103
    2Oudehaske 3110010193
    3SC Stadspark 611008083
    4Wykels Hallum 311008173
    5Grijpskerk 511009363
    6Grijpskerk 411007163
    7Be Quick D 511007253
    8S.F. Deinum 311005053
    9Holwerd 211005053
    10FC Wolvega 311006243
    11FC Burgum 411005143
    12HFC '15 511005143
    13Velocitas 1897 511005143
    14Lycurgus 1211005233
    15Scharnegoutum'70 311004133
    16VEV'67 511004133
    17Blauw Wit '34 811003033
    18Damacota 211003033
    19Sleat 211003033
    20FC Klazienaveen 511006423
    21ONS Sneek 311005323
    22Flevo Boys 511004223
    23Udiros 211004223
    24Drogeham 211003123
    25't Fean'58 511003123
    26SVN'69 211003123
    27SC Bolsward 511002023
    28DIO Groningen 211002023
    29DVC Appingedam 411002023
    30The Knickerbockers 1711005413
    31Gorecht 411004313
    32SC Joure 711003213
    33Nagele 211003213
    34Actief 211002113
    35BSVV 311002113
    36GRC Groningen 311002113
    37LTC 611002113
    38Bargeres 211001013
    39S.C. Stiens 411001013
    40VAKO 211001013
    41Leeuwarder Zwaluwen 711004403
    42DVC Appingedam 511003303
    43HZVV 811003303
    44Beetgum 211002203
    45SC Rouveen 411001103
    46Rood Zwart Baflo 211001103
    47SVM 411001103
    48SV Bedum 500000000
    49SC Loppersum 300000000
    50Lycurgus 1400000000
    51NKVV 200000000
    52vv Winsum 400000000
    53SC Franeker 510014400
    54Poolster 310013300
    55Staphorst 810013300
    56Blauw Wit '34 710012200
    57SC Genemuiden 510011100
    58Middelstum 310011100
    59Urk 810011100
    60VVK 5100145-10
    61FC Zuidlaren 3100134-10
    62CVVO 4100123-10
    63RKO 2 (zat)100123-10
    64Achilles 1894 5100112-10
    65ACV 8100112-10
    66HFC '15 3100112-10
    67VAKO 3100112-10
    68BSVV 2100101-10
    69Oostergo 2100101-10
    70VVAK 2100101-10
    71Zwartemeerse Boys 2100146-20
    72SC Bolsward 4100135-20
    73Blue Boys 2100124-20
    74d' Olde Veste'54 5100124-20
    75RWF 4100113-20
    76SC Veenwouden 3100113-20
    77De Weide 4100113-20
    78SV Bedum 6100102-20
    79CVVO 3100102-20
    80Oosterparkers 2100102-20
    81The Knickerbockers 18100125-30
    82Harkema Opeinde 3100114-30
    83Waterpoort Boys 3100114-30
    84Be Quick D 4100103-30
    85ONS Sneek 2100103-30
    86FC Ter Apel '96 2100103-30
    87Waskemeer 4100126-40
    88Amicitia VMC 6100115-40
    89Kollum 4100115-40
    90VVK 6100115-40
    91Holwerd 3100127-50
    92FC Burgum 5100105-50
    93Lions'66 2100105-50
    94Gruno 5100139-60
    95The Knickerbockers 16100117-60
    96Leovardia 6100118-70
    97Amicitia VMC 7100108-80
    98Waskemeer 31001110-90
    99SC Erica 21001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Benjamins, JordyTeamspeler
    Dekker, Marco JanTeamspeler
    Jassies, MartijnTeamspeler
    Jonker, ErwinTeamspeler
    Moes, RaymonTeamspeler
    Overgaauw, DennisTeamspeler
    Pol, AntonTeamspeler
    Scholing, MarkTeamspeler
    Smits, DeonTeamspeler
    Thalen, RickTeamspeler
    Veenstra, KevinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    d' Olde Veste'54 5

    VS

    VVAK 2

    11 december 202114:30 uur
    Sportpark Olde Veste Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VVAK 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • De sponsor van het tweede elftal is Hartman Expeditie. 

    De transportgroep is gespecialiseerd in temperatuur gecontroleerde groupage transporten vanuit Nederland en België naar Denemarken, Zweden en Noorwegen en diverse soorten transport vanuit deze landen naar Nederland, België en Duitsland. Hiervoor maken ze gebruik van een modern wagenpark met 115 vrachtwagens en magazijnlocaties in Poeldijk en Nieuw-Amsterdam. Hun hoogwaardige dienstverlening kenmerkt zich door een informele maar professionele aanpak, gecombineerd met een hoog serviceniveau en leverbetrouwbaarheid.

     

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.